Steeds meer scholen vragen na een training of scholingsactiviteit om een certificaat waarmee deelnemende leraren hun professionaliseringsactiviteiten kunnen registreren in het Lerarenregister. Activiteiten registreren zit bij velen van ons nog niet “in het systeem”, maar het is wel mogelijk. Wij denken dat het bijhouden van wat je doet aan professionalisering altijd een goed idee is, of je er nu punten voor krijgt of niet: je houdt immers bij waar je mee bezig bent geweest, kunt achteraf wellicht een mooie lijn of expertise ontdekken en dat kan je weer helpen om andere geschikte activiteiten te plannen en te zoeken.
Docenten van Terra Winsum ontvingen een certificaat voor de Inspiratiesessie Kleppen Dicht!
Wij mochten onlangs de volgende certificaten uitreiken:
- Docenten van Terra Winsum volgden de Inspiratiesessie Kleppen Dicht! Effectief Leren met ICT
- Het gehele team van OSG de Hogeberg in Texel deed mee aan de Training Kleppen Dicht!
Een club gevorderde gebruikers van ICT van Gilde Opleidingen in Limburg sluit binnenkort het Train-de-Trainer traject af en ook zij zullen een certificaat ontvangen.
Onze activiteiten zijn ook geregistreerd in het Lerarenregister. Mocht je ook graag een certificaat ontvangen na het volgen van een van onze geregistreerde scholingsactiviteiten? Geef dit dan voorafgaand aan het traject of de training aan, zodat wij tijdig de certificaten gereed kunnen hebben.